Zavřít reklamu

Beta testovací fáze grafické nadstavby One UI 3.0 byla oficiálně ukončena, a novinka se v současné době začíná šířit mezi majiteli smartphonů produktové řady Samsung Galaxy S20 po celém světě včetně Spojených států a Evropy. Společnost Samsung v případě novinek tohoto typu z pochopitelných důvodů upřednostňuje své vlajkové lodě, tento týden ale oficiálně potvrdila, že se grafické nadstavby One UI 3.0 dočkají v průběhu první poloviny příštího roku také její smartphony střední třídy.

Jedná se jistě o skvělou zprávu, a to i přes to, že to neznamená, že by se operačního systému Android 11 s grafickou nadstavbou One UI 3.0 měly všechny smartphony řady Galaxy A dočkat hned v průběhu prvních šesti měsíců roku 2021. Z nedávno vydaného plánu softwarových aktualizací pro chytré mobilní telefony značky Samsung jasně vyplývá, že levnější modely se zmíněné aktualizace dočkají nejspíše až v průběhu druhé poloviny příštího roku – některé možná i o něco později.

Mezi prvními modely, které se dočkají aktualizace, by měl být Samsung Galaxy A51. Jedná se o první model produktové linie Samsung Galaxy A, který firma oficiálně představila, a zároveň se také jedná o jeden z jejích nejúspěšnějších smartphonů roku. Grafické nadstavby One UI 3.0 by se Samsung Galaxy A512 měl s největší pravděpodobností dočkat v průběhu března roku 2021. Následovat by měly modely GalaxyA71, Galaxy A41 a Galaxy A31.

Dnes nejčtenější

.