Zavřít reklamu

Technologické eventy jsou pro startupy skvělou příležitostí, jak o sobě dát vědět a veřejnosti předvést jejich produkty. Kvůli epidemii koronaviru se však veškeré velké technologické akce v loňském roce konaly virtuálně, což pro malé společnosti, které si říkají o místo na slunci, nebylo příliš prospěšné. Více než tucet startupů, které Samsung podporuje v rámci programu C-Lab Outside, má ale štěstí – technologický obr jim podá pomocnou ruku a dostane je na virtuální pódium veletrhu CES 2021.

Samsung na CES 2021 ukáže jak startupy programu C-Lab-Outside, tak projekty programu C-Lab Inside. První zmíněný vznikl v roce 2018 jako platforma, která má urychlit růst startupové scény v Jižní Koreji. Druhý je o šest let starší a vznikl s cílem pomoci zaměstnancům Samsungu přetvářet do praxe jejich unikátní a inovativní nápady.

Samsung na veletrhu konkrétně podpoří následující projekty C-Lab Inside: EZCal, automatizovanou aplikaci pro kalibraci kvality obrazu televizoru, AirPocket, přenosné zařízení pro skladování kyslíku, Scan & Dive, IoT zařízení pro skenování látek, a Food & Sommelier, což je služba navržená ke hledání nejlepších kombinací jídla a vína.

Kromě toho Samsung na CES 2021 představí celkem 17 startupů účastnících se programu C-Lab Outside, které pokrývají nejrůznější technologické oblasti. Některé z jejich potenciálně nejinovativnějších konceptů zahrnují chytrý stadiometr a váhu pro děti, nástroj na vytváření živých avatarů využívající technologie rozšířené a virtuální reality nebo umělou inteligencí poháněný nástroj na tvorbu módního designu.

Konkrétně se jedná o tyto společnosti: Medipresso, Deeping Source, Dabeeo, Bitbyte, Classum, Flexcil, Catch It Play, 42Maru, Flux Planet, Thingsflow, CounterCulture Company, Salin, Lillycover, SIDHub, Magpie Tech, WATA a Designovel.

Související články

Dnes nejčtenější

.