Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery pouzder pro smartphone Samsung Galaxy A72 5G. Ten měl být podle starších neoficiálních informací prvním telefonem jihokorejského technologického obra s pěti zadními fotoaparáty, rendery však ukazují pouze čtyři. Za únikem stojí leaker vystupující na Twitteru pod jménem Sudhanshu.

Podle renderů bude Galaxy A72 5G disponovat obdélníkovým fotografickým modulem, v němž se pod sebou nacházejí tři senzory, a vedle nich je ještě jeden menší (velmi pravděpodobně půjde o makro kameru) a LED blesk. Modul z těla telefonu lehce – zhruba 1 mm – vystupuje. Spekuluje se, že hlavní fotoaparát bude mít rozlišení 64 MPx.

Rendery kromě toho ukazují, že tlačítka zapínání a hlasitosti si našla místo na pravé straně, a spodní hrana pak odhaluje port USB-C, mřížku reproduktoru a 3,5mm jack. Pokud jde o přední stranu, můžeme očekávat, že telefon bude mít Infinity-O displej s poddisplejovou čtečkou otisků prstů.

Specifikace telefonu v tuto chvíli nejsou známy, je nicméně docela dobře představitelné, že jej bude pohánět nový čipset Samsungu pro střední třídu Exynos 1080. Momentálně ani není známo, kdy by mohl být uveden na scénu, lze však předpokládat, že to bude v první polovině příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější