Zavřít reklamu

Samsung představil v létě na eventu Galaxy Unpacked nejen nové telefony řady Galaxy Note 20, ale i nejnovější uživatelskou nadstavbu One UI 2.5. Ta si svůj debut odbyla právě v rámci této řady, než se začala softwarovými updaty šířit na další smartphony Galaxy. Technologický gigant před pár měsíci potvrdil, že příslušnou aktualizaci chystá například pro další vlajkovou řadu Galaxy S20 nebo ohebné telefony, nezmínil se však o „lidové“ řadě Galaxy A. Překvapivě ji však na ni nyní začal vydávat, přesněji tedy na model Galaxy A71.

Aktualizaci s nadstavbou v tuto chvíli dostávají uživatelé v desítkách zemí napříč různými kontinenty. Nese firmwarovou verzi A715FXXU3ATI8 a má něco kolem 1 GB. Uživatelé se mohou těšit mimo jiné na vylepšení kvality a stability fotoaparátu nebo funkci Samsung Keyboard. Update také přidává funkci sdílení polohy SOS v aplikaci Zprávy, podporu pro emotikony Bitmoji na Always-on displeji nebo vylepšuje Wi-Fi připojení.

Součástí aktualizace je říjnový bezpečnostní patch, který by měl opravovat 21 zranitelností nalezených v softwaru Samsungu. V tuto chvíli není jasné, kdy by update mohl vyjít i na jiné telefony budgetové řady.

Související články

Dnes nejčtenější

.