Zavřít reklamu

Smartphone Samsung Galaxy A32 5G v těchto dnech získal certifikaci amerického úřadu FCC (Federal Communications Commission), což znamená, že na jeho představení bychom už neměli čekat dlouho. Certifikační dokumenty odhalily, že telefon bude podporovat Bluetooth 5 LE nebo NFC a dorazí s 15W nabíječkou.

Z certifikačních dokumentů vyplývá, že Galaxy A32 5G bude podporovat 5G pásma 28, 77 a 78, dvoupásmovou Wi-Fi b/g/n/ac, standard Bluetooth 5 LE, NFC a že k telefonu bude přibalována nabíječka s výkonem 15 W.

Chystaný nejlevnější 5G smartphone Samsungu podle neoficiálních zpráv dostane do vínku displej s úhlopříčkou 6,5 palců, poměr stran 20:9, čtverný fotoaparát, jehož hlavní senzor by měl mít rozlišení 48 MPx, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a rozměry 164,2 x 76,1 x 9,1 mm. Softwarově prý poběží na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3.0. V tuto chvíli není známo, jaký bude používat čip, ani jak velkou bude mít kapacitu operační a vnitřní paměti. Pokud jde o design, nedávno uniklé rendery naznačují, že zařízení bude mít displej typu Infinity-V, výraznější spodní rámeček nebo záda z vysoce naleštěného plastu připomínajícího sklo, který Samsung nazývá „Glasstic“.

Podle nejnovějších „zákulisních“ informací by telefon mohl být uveden na scénu v příštích několika týdnech, a to spolu s dalšími novinkami populární řady Galaxy A – Galaxy A52 5G a Galaxy A72 5G.

Související články

Dnes nejčtenější

.