Zavřít reklamu

Řada Samsung Galaxy Note stále žije. I přes spekulace, které tvrdily, že se korejská společnost zbaví těchto telefonů již od roku 2021, se nakonec dočkáme minimálně jednoho nového modelu. Potvrdil to mluvčí Samsung Electronics v rozhovoru s jihokorejskými Yonhap News. Konečně máme tedy situaci vyjasněnou z oficiálních zdrojů. Domněnky, že v roce 2021 neuvidíme nový Note, jsou tak vyvráceny. Pořád se ale jako pravdivé mohou ukázat spekulace o tom, že moc času celé řadě Note nezbývá.

Množství úniků, které hlásaly, že příští Note bude posledním takovým telefonem od Samsungu se nedá ignorovat. Pro existenci řady, která od roku 2011 láká na velký displej a podporu stylusu S Pen, zřejmě už korejská společnost nenajde pádný argument. Stylus se příští rok přesune do normální řady S21 a chlubit se pouze velkým displejem už není takové terno. Samsung svou pozornost čím dál více přesouvá na skládací zařízení.

Jako náhradu za Note tak spíš vidíme řadu „skládaček“ Galaxy Z Fold. Ty se již staly prémiovými zařízeními výrobce, které nabízejí technologickou vyspělost a obrovský displej v relativně normálně velkém provedení. Samsung má navíc příští rok představit celkem čtyři skládací modely, mezi nimiž by podle některých insiderských informací neměla chybět ani levnější verze Foldu a možná i Flipu. Jste rádi, že se dočkáme ještě jednoho modelu z řady Note, nebo spíše vyhlížíte dostupné „skládačky“? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Dnes nejčtenější

.