Zavřít reklamu

Krátce poté, co do éteru pronikly rendery nových bezdrátových sluchátek Samsungu Galaxy Buds Pro ve světle fialové a následně stříbrné barvě (oficiální názvy by měly být Phantom Violet a Phantom Silver), unikl na internet obrázek ukazující je v černé barvě (Phantom Black). Za únikem opět stojí známý leaker Evan Blass.

Stejně jako minulé rendery i ten nejnovější ukazuje, že sluchátka jsou po designové stránce evolucí modelu Galaxy Buds+, zatímco jejich nabíjecí pouzdro svým čtvercovým tvarem připomíná pouzdro sluchátek Galaxy Buds Live.

 

Jak z našich předchozích novinek asi víte, nová plně bezdrátová sluchátka Samsungu by měla nabídnout baterii s kapacitou 472 mAh (což je ve srovnání s Galaxy Buds+ zhruba o 200 mAh více), nabíjení přes port USB-C, podporu rychlého nabíjení a bezdrátového nabíjení standardu Qi, Bluetooth ve verzi 5.0, dotykové ovládání, vylepšený režim Ambient, doprovodnou smartphonovou aplikaci a je také možné, že do vínku dostanou pro mnohé podstatnou funkci – aktivní potlačení okolního hluku.

Sluchátka Galaxy Buds Pro by měla být na scénu uvedena spolu s příští smartphonovou vlajkovou řadou Samsungu Galaxy S21, která bude představena 14. ledna příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější