Zavřít reklamu

Zdá se, že telefony Samsungu plánované na příští rok poběží rovnou z krabice na Androidu 11, a to i cenově dostupnější modely jako Galaxy A32 5G. Vyplývá to z browserového benchmarku HTML5 Test, v němž se potenciálně nejlevnější 5G smartphone Samsungu pro rok 2021 v těchto dnech objevil.

Databáze benchmarku již neprozradila, na jaké verzi uživatelské nadstavby One UI bude Galaxy A32 5G postavený, jestli to bude na verzi 3.0, nebo verzi 3.1, která má debutovat na nové vlajkové řadě Galaxy S21 (S30). Pravděpodobněji se však jeví první možnost. Prohlížeč telefonu Samsung Internet 13 získal v testu 525 bodů z 555 možných.

Začátkem týdne do éteru pronikly CAD rendery smartphonu, které nám dávají velmi dobrou představu o jeho designu. Ukazují mimo jiné displej typu Infinity-V, silnější spodní rámeček a plastovou zadní stranu.

Podle nejnovějších neoficiálních zpráv dostane telefon do vínku úhlopříčku 6,5 palců, poměr stran 20:9 a čtverný fotoaparát s rozlišením 48, 8, 5 a 2 MPx, přičemž druhý by měl mít ultraširokoúhlý objektiv, třetí by měl sloužit jako makro kamera (to je podle všeho onen „záhadný senzor“, o němž jsme psali včera) a poslední jako snímač hloubky. Více specifikací v tuto chvíli není známo. Na scénu bude údajně uveden na jaře příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější