Zavřít reklamu

Leaker vystupující na Twitteru pod jménem Chun zveřejnil tweet, v němž se zmiňuje o některých údajných parametrech příští generace ohebného véčka Galaxy Z Flip. Telefon podle něj bude mít displej s úhlopříčkou 6,9 palců a podporou 120Hz obnovovací frekvence nebo baterii s kapacitou 3900 mAh.

Zajímavé je, že málo známý leaker o telefonu mluví jako o Galaxy Z Flip 3, nikoli Galaxy Z Flip 2, jak o něm referují dosavadní neoficiální zprávy. Tento název by však dával logiku, protože by reflektoval to, že Samsung předtím vypustil do světa již dvě ohebná véčka, tedy Galaxy Z Flip a Galaxy Z Flip 5G, a ne pouze jedno.

Ať již budeme říkat příštímu modelu řady Flip jakkoli, zařízení prý dostane do vínku o 0,2 palců větší obrazovku než předchůdci, tedy 6,9 palců, podporu obnovovací frekvence 120 Hz, tenčí rámečky, menší průstřel a novou generaci ultratenkého skla UTG (o tom se spekulovalo již dříve), které by mělo nabídnout mnohem lepší odolnost. Narůst by měla také velikost vnějšího displeje, a to z 2,2 na 3,3 palců. Posledním údajem, který leaker uvádí, je kapacita baterie, která prý dosáhne 3900 mAh (u prvních dvou Flipů je to 3300 mAh).

Podle starších úniků bude nový Flip pohánět Snapdragon 875 a bude mít 256 nebo 512 GB vnitřní paměti. Jak uvádějí nejnovější neoficiální zprávy, telefon bude uveden na scénu nejdříve ve druhém čtvrtletí příštího roku (dosud se mělo za to, že bude představen spolu s řadou Galaxy S21 začátkem příštího roku) a měl by také nabídnout nižší cenu.

Dnes nejčtenější

.