Zavřít reklamu

O nástupci ohebného véčka Galaxy Z Flip – Galaxy Z Flip 2 – toho v poslední době nebylo mnoho slyšet. Očekávalo se, že veřejnosti bude odhalen na příští akci Samsungu Unpacked společně s novou vlajkovou řadou Galaxy S21 (S30). Nyní z Jižní Koreje do éteru pronikla zpráva, že technologický obr hodlá druhé ohebné véčko představit později, možná až ve druhém kvartálu příštího roku.

Podle zprávy korejského webu The Elec citované serverem SamMobile se tak Samsung rozhodl proto, že nechce, aby si telefony řady Galaxy S21 a Galaxy Z Flip 2 konkurovaly. Řadu Galaxy S20 a první Flip přitom letos v rámci akce Unpacked představil současně.

Pokud jsou informace webu správné, druhého Flipu se nedočkáme dříve než v březnu. Pozdější launch by Samsungu umožnil naplno vytěžit počáteční mediální humbuk kolem nové řady, což je možná jeden z důvodů, proč ji chce podle většiny neoficiálních zpráv uvést na scénu již v lednu místo obvyklého února.

Nástupce prvního Flipu podle dosavadních spekulací dostane do vínku vnitřní displej s úhlopříčkou 6,7 palců, obnovovací frekvencí 120 Hz a menším průstřelem, čipset Snapdragon 875, 256 nebo 512 GB vnitřní paměti a také vylepšený kloubový mechanismus, větší vnější displej či novou generaci ultratenkého skla (UTG).

Dnes nejčtenější

Další články