Zavřít reklamu

Design připravovaného Galaxy Note 20 Ultra unikl již před nějakou dobou prostřednictvím několik renderů, nyní však máme k dispozici fotografie obalu pro tento telefon. Ty nám napovídají, které úniky by mohly být pravdivé.

Snímky, sdílel prostřednictvím webu Weibo známý „únikář“ IceUniverse. Na nich se nachází obal pro Galaxy Note 20 Ultra vyfocený z různých úhlů. Všimnout si můžeme, že místo výřezu pro celý fotoaparát se objevují pouze otvory pro jednotlivé objektivy, blesk a ToF senzor (slouží pro mapování okolí ve 3D). Samotné vystoupnutí fotoaparátů se zdá o něco menší, než je tomu v případě řady Galaxy S20. Dostupné fotografie odhalují také další změny, kterých se dočkáme oproti Galaxy Note 10, například tlačítka ovládání hlasitosti a vypínání/zapínání/probouzení telefonu se přesunou na pravý horní bok. Potvrzuje se nám také předchozí spekulace o tom, že by stylus S-Pen měl být situován na levou stranu zařízení. Zespodu obalu pak můžeme spatřit standardní výřezy pro USB-C konektor, reproduktor a mikrofon. Otvor pro druhý mikrofon se pak nalézá ve vrchní části.

Tento únik informací nám bezesporu vnáší více světla do představy o chystané sérii Galaxy Note 20, avšak je třeba brát v potaz, že se stále jedná o neoficiální snímky a je tak nutné brát je s určitou rezervou. Není vyloučeno, že snímky zachycují obal pro některý z dřívějších prototypů. Kde je pravda se dozvíme už 5. sprna na online události Galaxy Unpacked, kde Samsung světu odhalí nejen Note 20, ale také skládací telefon Galaxy Fold 2.

Související články

Dnes nejčtenější

.