Zavřít reklamu

Teprve včera jsme vám přinesli zprávu o tom, že připravovaný smartphone s vyměnitelnou baterií Galaxy A01 Core získal důležité certifikace a už dnes o sobě dává tento telefon znovu vědět. Galaxy A01 Core totiž neušel pozornosti proslulého „únikaře“ Evana Blasse, ten sdílel render chystaného zařízení na webu Patreon prostřednictvím svého účtu @evleaks.

Díky uniklému renderu „víme“, že telefon bude dostupný minimálně v červené a modré barvě a bude vybaven dvěma fotoaparáty – jedním na přední straně a jedním na zádech telefonu, ten bude doplněn bleskem. Kolem displeje Galaxy A01 Core si můžeme všimnout poměrně velkých rámečků, tedy v porovnání například s Galaxy S20, displej samotný má pak tvar obdélníku, nebude tedy zaoblený tak, jak jsme zvyklí u většiny telefonů. Na dostupném snímku můžeme také vypozorovat, že tlačítka pro ovládání hlasitosti a vypínací/zapínací/probouzecí tlačítko budou umístěny na pravém horním boku telefonu. Poslední věcí, která vyplývá z renderu je, že záda ještě nepředstaveného smartphonu by mohla dostat speciální, pravděpodobně ergonomickou úpravu. Obecně můžeme říci, že design je podobný loňskému Galaxy A2 Core.

Jak moc je uniklý render hodnověrný, je sporné. Samsung totiž u modelu Galaxy A01, ze kterého by měl Galaxy A01 Core vycházet, použil displej s Infinity-U designem, tedy výřezem pro fotoaparát ve tvaru písmene U, navíc u všech nových smartphonů používá jihokorejská společnost Infinity displeje (s výřezem pro fotoaparát). Bylo by tedy přinejmenším nelogické, kdybychom se u Galaxy A01 Core setkali se „starým“ typem zobrazovacího panelu. Kde je pravda ukáže až čas, odhalení levného telefonu s vyměnitelnou baterií Galaxy A01 Core již pravděpodobně není daleko.

Související články

Dnes nejčtenější

.