Zavřít reklamu

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli zprávu o tom, že Samsung nejspíše plánuje vrátit do svých telefonů vyměnitelné baterie, na internetu se totiž objevila fotografie úplně nového článku, který měl být určený pro zařízení s modelovým označením SM-A013F. Právě toto zařízení nyní získalo Wi-Fi a Bluetooth certifikace a také se objevilo na seznamu služby Google Play Console, která je určena vývojářům. Řeč je o smartphonu Galaxy A01 Core.

Jihokorejská společnost přídomek Core již použila a to v případě modelů Galaxy J2 Core a Galaxy A2 Core, oba zmíněné telefony mají jednoho společného jmenovatele – vyměnitelnou baterii. Nyní můžeme „s jistotou“ říci, že se k nim přidává také Galaxy A01 Core.

Bluetooth certifikace, kromě názvu zařízení, odhalila, že chystaný telefon bude podporovat připojení Bluetooth ve verzi 5.0, to můžeme najít také například u Galaxy S20, můžeme tedy říci, že ač se bude jednat o levný telefon, jeho čipset nebude patřit k nejhorším. Díky Wi-Fi certifikátu zase víme, že se Galaxy A01 Core setkáme s operačním systémem Android 10 (nejspíše v odlehčeném vydání Go Edition).

Mnohem detailnější informace nám však přináší seznam zařízení vývojářské služby Google Play Console, podle něj by měl připravovaný smartphone nabídnout displej s rozlišením 1480x720px a hustotou pixelů 320px na palec. Z toho můžeme odvodit, že zobrazovací panel by mohl mít přibližně pět palců a poměr stran 18:9. Uvnitř Galaxy A01 Core nalezneme čipset MediaTek MT6739WW a paměť RAM o velikosti 1GB. Zdrojem energie by měla být baterie o kapacitě 3000mAh.

Vzhledem k tomu, že chystaný levný telefon již získal spoustu důležitých certifikátů, jeho oficiální představení již pravděpodobně není daleko, proto sledujte náš web, přineseme vám další informace.

Zdroj: SamMobile (1,2)

Dnes nejčtenější

.