Zavřít reklamu

Samsung by měl příští týden představit jeden ze svých nejlevnějších smartphonů s názvem Galaxy M01. Tento telefon ještě nebyl oficiálně oznámen a už se přitom spekuluje o jeho další verzi s názvem Galaxy M01s. Dokonce máme k dispozici výsledky z benchmark testování, které prozrazují další informace o tomto telefonu.

Samsung Galaxy M01s nebude další generací levného telefonu, ale spíše alternativní verze, která se může objevit v jiných zemích. Z certifikace Wi-Fi Alliance víme, že telefon bude mít označení SM-M017F/DS. Výkon bude obstarávat čipset MediaTek Helio P22 a 3GB RAM paměť. Potěší určitě informace o tom, že bude k dispozici podpora dual SIM. Moc pozitivní už však není informace o tom, že by telefon měl mít starší Android 9.

Obzvlášť podivné to je kvůli tomu, že Galaxy M01 by měl od začátku běžet na Androidu 10. Využití staršího systému u „eskové“ verze může být způsobeno i odlišným čipsetem. V Galaxy M01 bychom totiž měli vidět Snapdragon 439 a Qualcomm je na tom obecně lépe s podporou ovladačů než společnost MediaTek. Co se týče dalších parametrů Galaxy M01, tak bude mít 6,4 palců velký displej s HD+ rozlišením, 3GB RAM paměť a 32GB úložiště. Baterie by měla být kapacitu 4 000 mAh. Další informace včetně ceny bychom se měli dočkat 4. června, kdy Samsung plánuje oficiální představení. Samsung Galaxy M01s by měl být oznámen později.

Související články

Dnes nejčtenější