Zavřít reklamu

Samsung by měl již ve středu představit nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, v nichž bude podle všeho debutovat nadstavba One UI 6.1.1. Ta má být hutnější než minulé „setinkové“ aktualizace One UI. Nyní unikla její možná nejzajímavější funkce.

Jak informoval jeden z nejspolehlivějších leakerů Ice Universe, nadstavba One UI 6.1.1 přinese funkci jménem AI Draw. Podle něj půjde o nejzajímavější funkci příští verze One UI, žádné podrobnosti však neuvedl. Ve svém tweetu se každopádně zmínil o chystané skládačce Galaxy Z Fold6, což naznačuje, že AI Draw bude funkce umožněná dotykovým perem S Pen.

Funkce AI Draw by mohla uživatelům umožnit vytvářet kresby s využitím umělé inteligence. AI by též mohla usnadnit a zjednodušit kreslení tvarů a rovných čar, což s dotykovým perem Samsungu není úplně jednoduché. V tuto chvíli není jasné, zda se jedná o stejnou kreslicí funkci One UI 6.1.1, na kterou Ice Universe upozornil již dříve, či něco zcela jiného.

Samsung by měl ve středu v rámci letní akce Galaxy Unpacked kromě nových skládaček odhalit i hodinkovou řadu Galaxy Watch7 a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Vedle toho také s největší pravděpodobností oficiálně představí svůj první chytrý prsten Galaxy Ring.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.