Zavřít reklamu

Samsung by měl na své příští akci Galaxy Unpacked, která se uskuteční již příští týden, také oficiálně představit svůj první chytrý prsten Galaxy Ring, který poprvé (po)odhalil již začátkem letošního roku. O něm toho ani dnes nevíme mnoho, zejména pokud jde o jeho funkce. Některé z nich nyní odkryl web Android Authority.

Jak web Android Authority zjistil rozborkou poslední verze aplikace Samsung Health, Galaxy Ring bude umět měřit srdeční tep, stres a teplotu pokožky a pomáhat ženám sledovat jejich menstruační cyklus. Kromě toho má být také schopen detekovat chrápání, kterážto funkce prý ale bude vyžadovat spárovaný telefon na nabíječce.

 

Výše uvedené funkce nejsou ničím novým – všemi disponují moderní modely Galaxy Watch. Lze očekávat, že Galaxy Ring bude s chytrými hodinkami Samsungu schopen pracovat pro zlepšení monitoringu zdraví a kondice uživatele.

První chytrý prsten korejského giganta, který bude konkurovat zejména prstenům od finské Oury, by se měl prodávat za 300–350 dolarů (zhruba 7 000–8 200 Kč), přičemž údajně přijde s měsíčním předplatným ve výši 10 dolarů, které by zpřístupňovalo prémiové funkce. Prsten bude podle všeho oficiálně uveden na scénu příští středu v rámci letní akce Galaxy Unpacked, jejímž středobodem by měly být nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Dnes nejčtenější

.