Zavřít reklamu

Jak známo, Samsung pracuje na nové „budgetové vlajkové lodi“ Galaxy S24 FE, která snad napraví nedostatky svého předchůdce. Nedávno unikly její první rendery a nyní tu máme její maketu, která v podstatě potvrzuje, co jsme viděli dříve.

Z fotografií makety Galaxy S24 FE, které zveřejnil web Teleprompter, vyplývá, že telefon bude mít po vzoru modelů řady Galaxy S24 hranatější design. Na zádech vidíme povědomou trojici od sebe oddělených ale s opravdu hodně vystouplými fotoaparáty. Přední strana má také poměrně silné rámečky, a to zejména ten spodní, což neodpovídá dříve uniklým renderům, na kterých měl telefon rámečky mnohem tenčí. Jeho rozměry budou údajně činit 162,06 x 77,36 x 8,05 mm, takže by měl být oproti předchůdci o něco delší, širší a tenčí (S23 FE konkrétně měří 158 x 76,5 x 8,2 mm).

Podle dostupných úniků dostane Galaxy S24 FE do vínku 6,65palcový displej, 50MPx hlavní fotoaparát, 10MPx přední kamerku, čipsety Exynos 2400 a Snapdragon 8 Gen 3, 12 GB operační paměti a baterii s kapacitou 4500 mAh. Dostupný by měl být v černé, šedé, světle modré, světle zelené a žluté barvě.

Příští „budgetová vlajka“ korejského obra bude podle neoficiálních zpráv představena na podzim, případně na začátku příštího roku (my se kloníme k první zmíněné možnosti, neboť na začátku příštího roku by měl Samsung odhalit novou vlajkovou řadu Galaxy S25).

Galaxy S23 FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.