Zavřít reklamu

Včera se v digitálních kuloárech objevila informace, že příští vlajková řada Samsungu Galaxy S25 by mohla postrádat „pluskový“ model. Jak se však rychle ukázalo, byla to jen divoká spekulace, alespoň podle důvěryhodného webu.

Včerejší zpráva webu Android Headlines naznačovala, že příští vlajková řada Samsungu Galaxy S25 se bude skládat pouze z modelů S25 a S25 Ultra, a že v ní tedy bude chybět „pluskový“ model, o kterém se zmiňovaly všechny předchozí úniky týkající se řady Galaxy S25. Tuto zprávu však nyní vyvrátil na Samsung specializovaný nizozemský web Galaxy Club, který má obvykle přesné informace. Podle něj je model S25+ stále ve vývoji a nic prý nenasvědčuje tomu, že by jeho vývoj měl být ukončen.

Samsung svou příští vlajkovou řadu vyvíjí již nějakou dobu. Interně prý jednotlivé modely označuje kódovými názvy F1 (S25), F2 (S25+) a F3 (S25 Ultra). Jejich modelová čísla pak mají být SM-S931, SM-S936 a SM-S938.

Od představení řady Galaxy S25 nás podle všeho dělí ještě poměrně dlouhá doba. Samsung by ji s ohledem na minulost měl uvést na scénu začátkem příštího roku, pravděpodobně v lednu. Už 10. července by však měl v rámci letní akce Galaxy Unpacked představit svá nová vlajková zařízení v podobě skládaček Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Špičkové Samsungy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.