Zavřít reklamu

Samsung by měl začátkem příštího roku představit novou vlajkovou řadu Galaxy S25. Dosud se mělo za to, že jako pět minulých řad Galaxy S se bude skládat ze tří modelů – základního, „pluskového“ a modelu Ultra. Nyní se však v digitálních kuloárech objevila informace, že bychom se mohli rozloučit s prostředním modelem, tedy S25+.

Web Galaxy Android Headlines uvedl, že příští vlajková řada Samsungu se bude zřejmě skládat pouze z modelů S25 a S25 Ultra. Vyplývá to prý ze zjištění databáze IMEI, kde se mají objevovat pouze základní model (pod modelovým jménem SM-S931B/DS) a model Ultra (pod modelovými jmény SM-S938B, SM-S938U, SM-S938N a SM-S9380, kde „B“ označuje globální verzi, „U“ verzi určenou pro USA a „N“ verzi pro Jižní Koreu).

Podle webu by korejský obr mohl chtít model S25+ „zaříznout“ proto, že předchozí prostřední modely řady Galaxy S se neprodávaly tak, jak očekával. Odstranění „pluskového“ modelu by také mohlo být strategickým krokem, kterým by Samsung mohl chtít přilákat více spotřebitelů k nejvyššímu modelu.

Zprávu Android Headlines je však třeba brát s rezervou, protože všechny dosavadní úniky týkající se řady Galaxy S25 model S25+ zmiňovaly. „Zaříznutí“ prostředního modelu by z pohledu zákazníka nebyl zcela jistě dobrý krok, protože „pluskové“ modely řady Galaxy S v minulosti nabízely takřka ideální poměr ceny a výkonu. 

Ať už se bude řada Galaxy S25 skládat ze tří, nebo jen dvou modelů, očekává se, že bude uvedena na scénu v lednu příštího roku.

Špičkové Samsungy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.