Zavřít reklamu

Samsung pro nadšence do mobilního focení nabízí tři specializované aplikace – Expert RAW, Camera Assistant a Galaxy Enhance-X. Nyní první zmíněná obdržela novou aktualizaci. Jaké novinky přináší?

Samsung pro aplikaci Expert RAW vydal novou aktualizaci, která ji povyšuje na verzi 3.0.06.28. V Česku zatím dostupná ke stažení není, očekáváme však, že v nejbližších dnech nebo týdnech bude. Její dostupnost si můžete (z)kontrolovat v obchodě Galaxy Store.

Podle protokolu změn nová verze aplikace přináší lepší výkon a opravuje některé chyby. Jak je ale u Samsungu zvykem, protokol neuvádí žádné podrobnosti. Aplikace by každopádně nyní měla fungovat hladčeji.

Expert RAW je užitečnou aplikací pro uživatele, kteří preferují fotografování ve formátu RAW, aby získali snímky nejvyšší kvality a více funkcí pro úpravy na zařízeních Galaxy. Aplikace je konkrétně dostupná na všech vlajkových lodích Samsungu uvedených na trh mezi rokem 2022 a dneškem a také na starších zařízeních, jako je Galaxy S21 Ultra, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold3 a Z Fold2.

Dnes nejčtenější

.