Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Google minulý týden vydal stabilní verzi Android Auto 12.2. A po týdnu přichází s betaverzi Android Auto 12.3. Jaké novinky přináší?

Jak je v posledním době zvykem Googlu, k betaverzi Android 12.3 nepřipojil protokol změn, takže můžeme pouze spekulovat, co přináší nového. Lze však očekávat, že zvyšuje stabilitu a výkon aplikace, případně opravuje chyby nalezené v minulých verzích.

Někteří uživatelé posledních verzí Android Auto si v poslední době stěžují na problémy s připojením, je tedy možné, že nejnovější betaverze aplikace tyto problémy řeší. Na druhou stranu u nejnovější stabilní verze Android Auto, tedy 12.2, tyto problémy zaznamenány nebyly. Problémy s připojením každopádně zůstávají jedním z nejčastějších předmětů stížností mezi uživateli Android Auto a je s podivem, že korejský obr je nebyl schopen za tak dlouhou dobu definitivně vyřešit.

Nejnovější beta Android Auto se v tuto chvíli dostává ke členům beta programu aplikace. Ten již nějakou dobu hlásí stop stav, takže oficiálně si nové betaverze Android Auto nemůžete vyzkoušet. Můžete si je však stáhnout ze zdrojů třetích stran, jako je např. APK Mirror. Nejnovější betaverze je dostupná ke stažení zde.

Dnes nejčtenější

.