Zavřít reklamu

Jedním z největším problémů, se kterým se dlouhodobě potýká oblíbená navigační aplikace Android Auto, je nestabilní nebo nefungující připojení. V jedné verzi jakoby byl vyřešen, jen aby se v té další objevil v plné síle. Nyní, jak se zdá, se problém „vynořil“ znovu a podle všeho za něj mohou poslední updaty aplikace.

V posledních několika týdnech si nemálo uživatelů Android Auto stěžuje na to, že jim nefunguje připojení. Činí tak zejména na komunitních fórech Googlu a sociální síti Reddit, přičemž nejčastěji se zmiňují o verzích 11.7, 11.8 a 11.9, které jsou v tuto chvíli nejrozšířenějšími verzemi Android Auto a které Google vydal v období konec května–polovina června. Nejnovější verzí aplikace je 12.2, vydaná minulý týden, u které zatím podle všeho nikdo problém s připojením nehlásil.

Vypadá to, že problém postihuje zejména uživatele s kabelovým připojením, ale objevily se také zprávy o problémech s bezdrátovým připojením. Stížnosti na problémy s připojením nejsou v komunitě Android Auto nijak neobvyklé, spíše bychom mohli říci, že jsou poměrně časté, ale tato nejnovější vlna se zdá být o něco větší než ty předchozí.

A co vy? Používáte jednu ze zmíněných verzí Android Auto a zaznamenali jste u nich problémy s připojením? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

.