Zavřít reklamu

Jak jste možná zaznamenali, Google minulý týden vydal betaverzi Android Auto 12.2. A neuplynul ani týden a už do světa vypouští stabilní verzi. Co nového přináší?

Stabilní verze Android Auto 12.2 přichází s novými jemně odlišenými designovými prvky, které rozlišují mezi aplikacemi, jež je možné používat při řízení, a těmi, které by neměly. Konkrétně jsou nyní v Android Auto dostupné ikony ve stupních šedi u aplikací, které jsou nepřístupné, když je vozidlo v pohybu. Tato vizuální nápověda nahrazuje předchozí překrytí ikony auta nebo symbolu „P“. Když vůz stojí, vrátí se tyto ikony do normálních barev, což signalizuje jejich plnou funkčnost.

Oficiální protokol změn se také zmiňuje o vylepšení stability a výkonu, neuvádí však žádné podrobnosti. Každopádně každé zlepšení stability a výkonu je u Android Auto vítané, protože aplikace není zrovna pověstná hladkým chodem.

Pokud si chcete novou verzi Android Auto stáhnout, můžete tak učinit jako vždy prostřednictvím automatických aktualizací Obchodu Play nebo důvěryhodných zdrojů třetí strany, jako je například APKMirror.

Dnes nejčtenější

.