Zavřít reklamu

V poslední době se spekuluje o tom, že Samsung letos představí ne dvě, ale rovnou tři nové varianty svých příštích chytrých hodinek. Jejich jména nejsou v tuto chvíli známa, nyní však do éteru pronikl model s údajným názvem Galaxy Watch7 Pro, který by mohl být prostřední nebo vrcholnou variantou řady Galaxy Watch7. Připomeňme, že označení „Pro“ korejský obr použil u vrcholového modelu předloňské řady Galaxy Watch5, který se mimo jiné pyšnil i obří baterií.

Údajný model Galaxy Watch7 Pro v těchto dnech získal certifikaci jihokorejského regulátora Safety Korea. Hodinky jsou v jeho databázi uvedeny pod modelovým číslem SM-L70x a jejich baterie pod označením EB-BL705ABY. Ta má nominální kapacitu 578 mAh, což je o 5 mAh více než v případě baterie hodinek Galaxy Watch5 Pro (z nominální kapacity 573 mAh nakonec vyplynula propagovaná typická kapacita 590 mAh, která by se u údajných Watch7 Pro neměla příliš lišit).

Stojí za zmínku, že Samsung letos kromě řady Galaxy Watch7 údajně představí ještě jedny hodinky, které by měly spadat do řady odlehčených zařízení Galaxy, jimž Samsung dává do názvu přídomek FE (Fan Edition). Údajné Galaxy Watch FE by měly svými specifikacemi zapadat někam mezi Galaxy Watch5 a Watch4.

Příští hodinková řada korejského obra by měla být v rámci příští akce Galaxy Unpacked uvedena na scénu již začátkem léta, a to po boku nových ohebných telefonů Galaxy Fold6 a Z Flip6.

Dnes nejčtenější

.