Zavřít reklamu

Samsung na své smartphony Galaxy vrací jednu z nejžádanějších funkcí spojených se se statistikou výdrže baterie. Zařízení Galaxy měla dříve způsob, jak zkontrolovat čas strávený na obrazovce a statistiky výdrže baterie od posledního nabití, korejský obr však toto v nadstavbě One UI 6.0 odstranil. Nyní svůj přešlap napravuje.

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro aplikaci Péče o zařízení, která ji povyšuje na verzi 13.8.06.11 a která do do grafu výdrže baterie vrací filtr „Od posledního nabití“. Přestože je update v současnosti pro většinu uživatelů oficiálně nedostupný, je možné si jej stáhnout např. z webu APKMirror nebo jiných důvěryhodných zdrojů třetích stran a nainstalovat, i když váš smartphone používá nadstavbu One UI 6.0 nebo One UI 5.1.

Po instalaci APK souboru nejnovější verze aplikace Péče o zařízení uvidíte v rozbalovací nabídce v rámci sekce Baterie dva filtry: Dnes a Od posledního nabití. První zmíněná nabídka zobrazuje nabíjení baterie a graf její výdrže v aktuální den. Když vyberete druhou možnost, graf výdrže baterie zobrazí dobu strávenou na obrazovce od posledního nabití vašeho zařízení Galaxy.

Nová verze aplikace Péče o zařízení by měla být brzy dostupná všem prostřednictvím obchodu Galaxy Store.

Dnes nejčtenější

.