Zavřít reklamu

Samsung s nadstavbou One UI 6.1, která debutovala s řadou Galaxy S24, představil některé nové efektní funkce. Jednou z nich byla ta s názvem Pozadí Fotografie prostředí, která na tapetu zamykací obrazovky přidává efekty počasí. Samsung nyní vydal novou aktualizaci, která tyto efekty vylepšuje.

Samsung vydal novou aktualizaci pro aplikaci Vision Core. Ta ji povyšuje na verzi 1.0.14.0 a má obří velikost téměř 1 GB. Stáhnout si ji můžete zde. I když protokol změn hovoří pouze o opravě (blíže nespecifikovaných) chyb, někteří uživatelé si všimli, že vylepšuje realismus povětrnostních efektů na tapetě zamykací obrazovky. Například kapky deště prý nyní působí na předměty a osoby na obrázku nebo sněhové vločky padají před a za osobami objevujícími se na tapetě.

Funkce Pozadí Fotografie prostředí je dostupná pouze na telefonech Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra a s největší pravděpodobností se s chystanou aktualizací s One UI 6.1 nedostane na řady Galaxy S23 a Tab S9, „budgetovou vlajku“ Galaxy S23 FE a skládačky Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. Aktualizaci začne Samsung vydávat od zítřka, tedy 28. března.

K této funkci se na svém Galaxy S24 dostanete navigací do Nastavení→Rozšířené funkce→Labs→Pozadí Fotografie prostředí a zapnutím příslušného přepínače.

Řadu Galaxy S24 s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.