Zavřít reklamu

Google nedávno pro Android Auto vydal beta aktualizaci 11.3. Ta byla jako u těch předchozích dostupná pouze pro účastníky beta programu globálně populární navigační aplikace. Nyní americký gigant začal vydávat stabilní aktualizaci nejnovější verze.

Google nyní vydal stabilní aktualizaci Android Auto 11.3 pro všechny uživatele Androidu. Ke stažení je zde. Jaké novinky nejnovější update přináší, technologický obr nespecifikoval, podle informací webu Sam Lover by to však mohly být některé funkce umělé inteligence, které společnost oznámila minulý měsíc. Tyto funkce zahrnují mimo jiné možnost shrnout přijaté zprávy nebo poskytnout ještě cílenější návrhy a řešení, které by měly zlepšit zážitek z jízdy.

Jak se zdá, Android Auto má i nadále problémy s hlasovými příkazy. Tentokrát se však netýkají navigačních povelů Waze, ale obecně Asistenta Google. Někteří uživatelé hlásí, že když zadají hlasový příkaz, Asistent zobrazí chybovou hlášku „Oops, something went wrong“ (něco se pokazilo). Vypadá to, že problém se týká verze 11.1.

Google v této věci zatím nepodnikl žádné kroky, dotčení uživatelé tak mohou doufat, že se tak v nejbližší době stane a že společnost všechny problémy s hlasovými povely vyřeší jednou provždy.

Dnes nejčtenější

.