Zavřít reklamu

Android Auto je jednou z nejpopulárnějších navigačních aplikací, do které Google stále přidává nové funkce. Je však známá také tím, že se v ní objevuje poměrně dost bugů. Často se v ní znovu a znovu objevují ty samé chyby. A právě to se stalo i nyní – do aplikace se vrátil problém s hlasovými příkazy.

Jak jistě dobře víte, hlasové příkazy ve funkčnosti Android Auto hrají velmi důležitou roli. Díky nim mohou uživatelé aplikace snadno získat různé informace a také provádět některé úkony. Nyní však vyšlo najevo, že hlasové navigační povely Waze v aplikaci nefungují tak, jak by měly. Konkrétně si někteří uživatelé stěžují na to, že se místo povelů slyší jen pípání nebo hlasovým povelem mohou nastavit místa určení, ale poté nedostanou žádné navigační pokyny.

Ze stížností vyplývá, že problém se týká Android Auto ve verzi 10.9 a vyšších. Google na svém oficiálním fóru podpory pro Android Auto uvedl, že problém předá k řešení příslušnému týmu. Kdy by pro aplikaci mohl vydat opravu, však v tuto chvíli není známo. Každopádně se zdá, že problém není příliš rozšířený.

Dočasným řešením je na nainstalovat si starší verzi Android Auto (tedy 10.8 a starší). Pokud se vás to týká, starší verze aplikace si můžete stáhnout z této stránky.

Dnes nejčtenější

.