Zavřít reklamu

Weather & Radar byla první integrovanou aplikací pro předpověď počasí, která byla spuštěna pro obrazovky Android Auto. To se konkrétně stalo v loňském roce. Nejnovější verze aplikace nyní do Android Auto přináší více funkcí.

Nové funkce zahrnují interaktivní radary TemperatureRadar a WindRadar a upozornění na počasí během jízdy. Kromě toho Weather & Radar nyní nabízí i propracovanější uživatelské prostředí pro spolehlivější meteorologické služby během jízdy. Pokud tedy máte tuto aplikaci nainstalovanou na svém smartphonu Galaxy (či jiném telefonu s Androidem), můžete si na libovolném místě zobrazit podrobnější informace o počasí. Vrstva TemperatureRadar zobrazuje aktuální teplotu, zatímco WindRadar ukazuje podmínky a rychlost větru. Mezi těmito vrstvami si můžete vybírat pomocí ikony vrstev v horní části obrazovky.

Aplikace také nově podporuje režim rozdělené obrazovky. To znamená, že ji můžete mít umístěnou vedle Map Google nebo jiných navigačních aplikací a aplikací pro přehrávání médií na domovské obrazovce Android Auto.

Aplikace Weather & Radar je kromě Android Auto k dispozici též pro operační systém Android Automotive, což znamená, že ji lze nainstalovat samostatně do vozidel běžících na tomto systému.

Dnes nejčtenější

.