Zavřít reklamu

Příští „vlajka“ Samsungu Galaxy S24 spíše jen vylepší stávající design, než aby jej redefinovala. Alespoň to naznačují všechny dosavadní úniky včetně renderů. Nový únik nicméně tvrdí, že u Galaxy S25 by tomu mělo být jinak.

Galaxy S24 může být poslední z řady vlajkových lodí Samsungu, která nese dnes již známý design. Podle známého leakera Revegnuse by měla řada Galaxy S25, kterou korejský obr pravděpodobně představí přespříští rok, přinést významné designové změny.

Revegnus tvrdí, že Illhwan Lee, bývalý designér automobilky Mercedes-Benz a současný šéf designového týmu mobilní divize Samsungu, dostal za úkol redefinovat a osvěžit značku Galaxy, počínaje řadou Galaxy S25. Žádné podrobnější informace k tomu neuvedl, pokud se ale jeho únik zakládá na pravdě, řada Galaxy S25 by měla odstartovat designovou změnu, která se promítne i do dalších modelů v portfoliu Galaxy, podobně jako Galaxy S22 a S23 ovlivnily levnější řadu Galaxy A.

O řadě Galaxy S25 toho v tuto chvíli víme jen velmi málo. Modely S25 a S25+ podle neoficiálních informací dostanou do vínku nový hlavní fotoaparát a všechny modely, tedy včetně S25 Ultra, by mohl pohánět supervýkonný čipset, který prý Samsung interně označuje jako Dream Chip a který by měl být optimalizovaný pro špičková zařízení Galaxy. Řada Galaxy S25 bude pravděpodobně odhalena začátkem roku 2025.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.