Zavřít reklamu

Nedávno jsme viděli náznaky, jak by mohly vypadat tapety Galaxy S24, a to díky uniklým obrázkům chystané notebookové řady Galaxy Book4. Galaxy Book3 a řada Galaxy S23 letos sdílely stejný základní design tapety, takže je logické, že totéž bude platit pro Galaxy Book4 a řadu Galaxy S24.

Nyní to bylo potvrzeno díky uniklým oficiálním renderům telefonů řady Galaxy S24 a některé tapety jsou nyní dostupné ke stažení. Podle leakera vystupujícího na sociální síti X pod jménem Vetrox360 tyto tapety pocházejí z nejvyššího modelu, tedy Galaxy S24 Ultra, a jsou k dispozici ve fialové, černé, šedé a žluté barvě. Vypadají úplně jinak než ty, které se dodávaly s řadou Galaxy S23 – vyznačují se nepravidelnými geometrickými tvary, což může na někoho působit trochu rušivě. Na druhou stranu jasně odkazují k materiálu, ze kterého bude šasi telefonů, tedy titanu (podobně, jako to vlastně ukazují i tapety iPhonů 15 Pro).

Tyto tapety mohou být jediné, které budou na modelech Galaxy S24 předinstalované, protože Samsung má tendenci používat stejnou tapetu v různých odstínech pokaždé, když uvádí na scénu nový vlajkový smartphone či table. Korejský obr však pravděpodobně nabídne také tmavší/tlumenější verze předinstalovaných tapet, jako to dělá na stávajících zařízeních.

Tyto čtyři tapety je možné si stáhnout v jednom ZIP souboru zde. Pokud si je chcete stáhnout jednotlivě, stačí v galerii kliknout na tu, kterou chcete, poté kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnost Uložit obrázek jako… Řada Galaxy S24 bude s největší pravděpodobností představena již za několik týdnů.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.