Zavřít reklamu

Samsungu unikly rendery kompletní řady Galaxy S24. I když do jejího představení zbývá ještě více jak měsíc, víme tak o ní prakticky vše. S úniky se nicméně setkáváme pravidelně, a proto nejsou žádným překvapením, nyní spíše jako to, co ukazují. Řada Galaxy S24 má totiž šmrnc.

Publikaci údajných oficiálních renderů má na svědomí web Windows Report. Ty ukazují telefony Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra s rovnými jejich rámečkem těla a mírným rádiusem u přechodu přední a zadní strany. Vidíme zde také čtyři barevné varianty, o kterých únik říká, že se jmenují: titanově černá, titanově šedá, titanově fialová a titanově žlutá. Ano, celá řada Galaxy S24 by tedy měla mít titanové šasi, se kterým již letos v září přišel iPhone 15 Pro a 15 Pro Max.

Navzdory všem dosavadním informacím, únikům, živým fotografiím i renderům to vypadá, že Galaxy S24 Ultra bude přece jen mít mírné zakřivenou přední a zadní stranu těla. Pravděpodobně to ale nebude mít vliv ani na displej ani zadní skleněnou plochu. Nejsme si jen jisti, jestli to zařízení zbytečně opticky nerozšiřuje.

Aktuální novinku Galaxy S23 FE i s bonusy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.