Zavřít reklamu

Jak vám jistě neušlo, Samsung pracuje na novém fitness náramku Galaxy Fit3 (nejde o oficiální název), který by měl nahradit Galaxy Fit2 z roku 2020. Před pár dny unikly jeho první rendery, které odhalily zásadní designovou změnu, a nyní do éteru pronikla kapacita jeho baterie a nabíjecí výkon.

Galaxy Fit3 se objevil ve službě TUV Rheinland, která odhalila, že bude disponovat baterií s kapacitou 200 mAh a bude se nabíjet rychlostí 5 W. Připomeňme, že baterie v Galaxy Fitu2 měla kapacitu 159 mAh, ale také menší displej.

Galaxy Fit3 kromě toho získal certifikaci indického úřadu BIS (Bureau of Indian standards). Ten však pouze potvrdil, že jeho modelové číslo bude SM-R390. Jaké bude mít příští fitness náramek korejského obra specifikace, v tuto chvíli není známo, podle některých neoficiálních informací by však měl do vínku dostat GPS, kterou předchozí modely Galaxy Fit postrádaly.

Některé spekulace také hovoří o zabudovaném úložišti a o tom, že náramek softwarově poběží na Androidu místo proprietárního systému rtOS, který jsme viděli u předchozích modelů. Uveden na scénu by mohl být v lednu po boku příští vlajkové řady Galaxy S24.

Dnes nejčtenější

.