Zavřít reklamu

Mnoho zvěstí tvrdilo, že Samsung uvede řadu Galaxy S24 dříve než obvykle, a vypadá to, že tomu tak skutečně bude. Nová zpráva z Jižní Koreje potvrzuje, že Samsung v lednu 2024 uvede svou novou generaci vlajkových lodí, aby vykompenzoval pomalý výkon své divize polovodičových čipů. Udělá tak ale přímo před dveřmi Applu. 

Zpráva od SBS Biz tvrdí, že Samsung uvede Galaxy S24 17. ledna 2024. Podle Korea Economic TV by se tak mělo stát v San Jose v Kalifornii. Samsung už údajně dokončil své plány na zahajovací akci a přípravy na ní tedy i již začaly. Zprávy také zmiňují, že Galaxy S23 FE bude uveden na trh v Jižní Koreji 1. prosince 2023, což by mohlo znamenat, že se konečně dočkáme i v tuzemsku. 

Když se ale ještě vrátíme k řečenému místu, tak San Jose je město, kde se v jeho části zvaném Cupertino nachází sídlo Applu, tedy jeho Apple Park. Právě v něm se od jeho otevření odehrávají všechny události společnosti s představováním nových produktů. Uspořádání Galaxy Unpacked právě zde je tedy od Samsungu poměrně odvážný marketingový tah, kterým jasně Applu vzkazuje, že je s ním v otevřené bitvě. Představte si, jaké by to bylo, kdyby jel Apple představit své nové iPhony do Jižní Koreje? Samsungu by se to jistě nelíbilo, nějaké vyjádření od Applu se zde ale čekat rozhodně nedá.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.