Zavřít reklamu

Jen dva týdny poté, co Samsung na řadu Galaxy S23 vydal update s ostrou verzí z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0, na ni za začal vypouštět druhou softwarovou aktualizaci. Co přináší nového?

Pokud jste majitelem Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra a doufali jste, že příští aktualizace po stabilním updatu s Androidem 14/One UI 6.0 vyřeší některé problémy nového softwaru, jako je trhání animací nebo chybějící animace pro widgety na domovské obrazovce, když se místo navigačních tlačítek na obrazovce používají navigační gesta, musíme vás zklamat. Nová aktualizace přináší pouze listopadový bezpečnostní patch. Nese firmwarovou verzi S91xBXXS3BWK a jako první dorazila do Evropy a Indie. Její velikost je necelých 340 MB.

Pokud se vás to týká, budete si tak muset počkat na další aktualizaci a doufat, že přinese potřebná vylepšení a opravy. I kdyby to vyžadovalo více než jednu aktualizaci, lze očekávat, že Samsung nakonec většinu hlášených problémů vyřeší, protože na zpětnou vazbu od uživatelů velmi aktivně reaguje již od uvedení řady Galaxy S23 začátkem letošního roku.

Samsung má podle jím zveřejněného harmonogramu vydat aktualizaci s Androidem 14/One UI 6.0 na většinu způsobilých zařízení Galaxy ještě letos. Další na řadě je mimo jiné řada Galaxy S22 nebo letošní hity střední třídy Galaxy A54 5G a A34 5G.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.