Zavřít reklamu

Telefon Galaxy S23 Ultra, který Samsung představil spolu s modely S23 a S23+ začátkem letošního roku, je podle nedávného výzkumu společnosti USwitch aktuálně nejoblíbenějším smartphonem mezi hráči ve Velké Británii. Zajímavé je, že na seznamu 10 nejpopulárnějších smartphonů pro hraní se neobjevil ani jeden herní telefon od značek jako RedMagic nebo ASUS ROG Phone.

Vzhledem k jejich širokému použití není divu, že smartphony Samsungu tvoří většinu z 10 nejlepších zařízení pro hraní. Galaxy S23 Ultra se o první příčku nejpopulárnějších telefonů pro hraní dělí se svým předchůdcem Galaxy S22 Ultra. Na třetí pozici se umístily skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Fold4, na páté možná překvapivě telefon Galaxy A23 5G, na šesté Galaxy S23+ (spolu s aktuální špičkou Applu iPhonem 15 Pro Max) a na osmé další skládačky Galaxy Z Flip5 a Z Flip4 spolu s „budgetovou vlajkou“ Galaxy S20 FE 2022.

Mezi top desítkou nejsou žádné herní telefony, což vyvolává otázku o důvěryhodnosti průzkumu. S pomocí webové stránky CompareDial každopádně společnost USwitch tvrdí, že zjistila, které smartphony jsou ve Velké Británii pro hraní nejoblíbenější. Odtud analyzovala specifikace každého zařízení, každému přiřadila skóre a poté zprůměrovala výsledky, aby získala hodnocení.

Za zmínku stojí, že podle letošního průzkumu společnosti SensorTower je mobilní hraní nejpopulárnější v USA, Japonsku, Číně, Jižní Koreji a na Tchaj-wanu.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.