Zavřít reklamu

Samsung začal na své smartphony Galaxy vydávat listopadovou bezpečnostní aktualizaci. Nyní zveřejnil, co nový patch opravuje, a je to pěkný soubor chyb.

Jak Samsung uvedl ve svém aktualizovaném bezpečnostním bulletinu, listopadová aktualizace opravuje celkem 65 bezpečnostních chyb nalezených ve smartphonech a tabletech Galaxy. Většinu z těchto chyb, konkrétně 48, opravil Google, zbytek korejský obr.  Z těchto 65 zranitelností bylo 5 označeno jako kritických, 55 jako vysoce nebezpečných a 3 jako středně nebezpečné.

Samsung mimo jiné opravil chyby související s přetečením vyrovnávací paměti, ověřováním certifikátů, řízením přístupu, spuštěním arbitrárního kódu, zápisem arbitrárního deskriptoru souborů nebo logickou kontrolou velikosti vyrovnávací paměti.

Listopadovou bezpečnostní záplatu obdrželo již několik telefonů Samsungu, včetně řady Galaxy S21 nebo telefonu Galaxy A21s. Kromě toho začal korejský gigant vydávat aktualizaci se stabilní verzí nadstavby One UI 6.0, vycházející z Androidu 14. Jako první dorazila na řadu Galaxy S23. Očekává se, že jako další ji dostane řada Galaxy S22 a poté řada Galaxy S21, skládací smartphony Galaxy Z Fold5, Z Fold4, Z Fold3 a Z Flip5, Z Flip4 a Z Flip3 a další způsobilá zařízení Galaxy. Na většinu z nich by měla „přistát“ ještě letos.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.