Zavřít reklamu

Google začal před několika dny vydávat novou bezpečnostní aktualizaci, která kromě toho, že opravuje desítky zranitelností, vylepšuje i některé jeho aplikace. Jednou z nich je Obchod Google Play. Jaká ten konkrétně dostal vylepšení?

Nová aktualizace Obchod Google Play povyšuje na verzi 38.3 a podle oficiálního protokolu změn přináší čtyři vylepšení, které mají usnadnit jeho používání. Tím prvním je poskytování výsledků vyhledávání v novém stylu zobrazením ikony, která vás zavede přímo k aplikaci nebo ke hře. Dalším vylepšením je nová funkce, která vám pomůže odinstalovat aplikace z připojených zařízení. Update také přináší aktualizovaný design informačních karet Google Play Protect a výzvu, která uživatelům připomíná, aby povolili oznámení při předběžné registraci aplikace.

Google kromě toho aktualizoval aplikaci Služby Google Play, která je součástí androidových zařízení a poskytuje systémové služby. Tu nový update povyšuje na verzi 23.43 a přináší nové vývojářské funkce pro Google a vývojáře aplikací třetích stran, které podporují analytické a diagnostické procesy v jejich aplikacích.

Listopadová bezpečnostní aktualizace Googlu je zahrnuta v novém bezpečnostním updatu Samsungu, takže si ji nemusíte stahovat zvlášť.

Dnes nejčtenější

.