Zavřít reklamu

Koncem minulého roku Google slíbil, že vydá další aplikace pro chytré hodinky běžící na systému Wear OS. Po spuštění aplikace Gmail pro Wear OS minulý týden nyní Google pro všechny nejnovější chytré hodinky s Wear OS, včetně kompatibilních Galaxy Watch, vydal aplikaci Kalendář.

Aplikace Kalendář Google je nyní k dispozici pro chytré hodinky se systémem Wear OS 3 nebo novějším prostřednictvím obchodu Google Play. Aplikace je velmi jednoduchá, a dokonce postrádá měsíční nebo týdenní zobrazení. Ukazuje pouze záznamy kalendáře a synchronizuje se s výchozím účtem Google, který se používá na spárovaných chytrých hodinkách. Klepnutím na každý záznam se zobrazí jeho podrobnosti, jako jsou připomenutí a umístění, není však možné jej upravovat.

Má však dlaždici a komplikaci ciferníku. Jsou zde přesněji dvě dlaždice – jedna zobrazuje příští událost kalendáře a druhá příští úkoly z Úkolů Google. Aplikaci si můžete nainstalovat na chytré hodinky Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5, Watch5 Pro, Watch6 a Watch6 Classic.

Google a Samsung za poslední dva roky systém Wear OS zásadně vylepšily. Pobízejí také vývojáře třetích stran, aby pro hodinky s tímto systémem vytvořili více aplikací. V poslední době byly na hodinky s Wear OS vydány aplikace jako AllTrails, Audible, MyFitnessPal nebo WhatsApp.

Chytré hodinky Samsungu s Wear OS koupíte zde

Dnes nejčtenější

.