Zavřít reklamu

Google představil 2. generaci svých hodinek Pixel Watch, a jak jsme se dozvěděli, budou pro ně dostupné další aplikace. Prvně šlo o Gmail, nyní přicházejí další tituly, které ale nejsou z dílny Googlu. A samozřejmě i tyto aplikace rozchodíte i na Galaxy Watch Samsungu. Oba tituly už jsou v Google Play, takže si je do svých hodinek můžete nainstalovat a začít používat.

MyFitnessPal

Dodržování správného stravování není nikdy snadné, aplikace nám v tom ale značně pomáhají. MyFitnessPal je velmi oblíbená aplikace pro sledování kalorií, aniž byste museli vyndávat telefon z kapsy. Vyjma jídla a kalorií také sleduje, kolik tekutin jste za den vypili. K dispozici je i dlaždice, která dokáže zobrazit rozložení živin včetně sacharidů, cukru a tuku a lze si ji plně přizpůsobit v tom ohledu, která data vám má vlastně předkládat podle toho, která vás zajímají.

MyFitnessPal v Google Play

AllTrails

Ať už jdete na túru, vydáváte se na okruh an kole, běháte nebo chodíte pěšky, AllTrails je vaším společníkem a průvodcem do přírody. Najdete zde podrobné recenze míst a aktivit, stejně jako inspiraci od komunity milovníků různých stezek, které se můžete vydat zdolat. Je to tedy nejene inspirace, ale i tracker.

AllTrails v Google Play

Dnes nejčtenější

.