Zavřít reklamu

Good Lock je jednou z nejlepších aplikací Samsungu. Umožňuje vám přizpůsobit si vzhled a chování vašeho telefonu Galaxy nad rámec toho, co umožňuje nadstavba One UI. Nyní pro něj korejský obr oznámil příští velký update. Good Lock 6.0 je na cestě a Samsung jej vydá, jakmile z Androidu 14 vycházející nadstavba One UI 6.0 opustí fázi beta a začne se zavádět globálně.

Good Lock dostává velkou aktualizaci pokaždé, když je pro zařízení Galaxy vydána nová verze Androidu a One UI, protože musí být vzhledem ke své hluboké integraci přizpůsoben pro práci na upgradovaném operačním systému, a jinak tomu nebude ani u Androidu 14/One UI 6.0.

Bohužel, Samsung s každou novou aktualizací Good Locku přináší stále méně nových funkcí, což se bude týkat i té nejnovější. Podle něj je to kvůli neustále se měnícímu operačnímu systému Android, zvyšující se složitosti různých funkcí nebo zvyšujícímu se počtu uživatelů. Good Lock 6.0 přinese mimo jiné tyto novinky:

  • Snadnější a rychlejší instalace modulů.
  • Nové dekorační efekty u panelu hlasitosti v modulu Sound Assistant.
  • Nové přechodové efekty při přechodu mezi Always-on obrazovkou a zamykací/domovskou obrazovkou.
  • Modul Edge Lighting+, který byl původně dostupný jen pro skládací smartphony, nyní bude k dispozici i pro běžné telefony Galaxy.
  • Kompletní redesign modulu Home Up.
  • Rozmanitější gesta a styly pro přizpůsobení domácí obrazovky.
  • Rychlejší aplikace motivů prostřednictvím modulu Theme Park.

Stojí za zmínku, že Samsung pracuje na novém modulu s názvem Dropship Ride Together, který bude oddělený od Good Locku 6.0 a má být určen exkluzivně pro korejské uživatele, alespoň tedy zpočátku. Co bude modul dělat a kdy bude vydán, v tuto chvíli není známo. Očekává se, že Samsung aktualizaci s hotovou verzí One UI 6.0 začne vydávat koncem října, nový Good Lock by tedy měl být dostupný ve stejnou dobu.

Dnes nejčtenější

.