Zavřít reklamu

Beta program z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0, jak se zdá, nabírá na obrátkách. Včera k němu získal přístup telefon Galaxy A54 5G a nyní jeho sourozenec Galaxy A34 5G. Je to však trochu překvapivé, protože se očekávalo, že po Galaxy S23 bude další na řadě loňská „vlajka“ Galaxy S22.

Jak informuje web SamMobile, Galaxy A34 5G dostává ve Velké Británii beta aktualizaci s One UI 6.0 nesoucí firmwarovou verzi A346BXXU4ZWI1. Její velikost je přes 2 GB. V příštích týdnech ji Samsung může vydat ve více zemích, včetně Polska, Německa, USA, Číny, Jižní Koreje a Indie. Stojí za zmínku, že je to vůbec poprvé, kdy Samsung otevřel beta program One UI pro telefon Galaxy A3x. To, že korejský obr do beta programu One UI 6.0 zapojil právě Galaxy A54 5G a nyní A34 5G, je logické – tyto hity střední třídy tvoří velkou část uživatelské základny Galaxy.

Beta One UI 6.0 je v současnosti dostupná pro řadu Galaxy S23, Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G. Majitelé telefonů řad Galaxy S22 a S21 či nových a starších skládacích smartphonů si tak na přístup k ní budou muset ještě chvíli (zřejmě několik dní či týdnů) počkat.

Kdy Samsung začne vydávat ostrou verzi One UI 6.0, v tuto chvíli stále není známo, v digitálních kuloárech se však hovoří o konci října. Stabilní verze Androidu 14 by měla vyjít pár týdnů předtím.

Dnes nejčtenější

.