Zavřít reklamu

Přesně před měsícem Samsung spustil beta program z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0. Jako první byl zpřístupněn pro aktuální vlajkovou řadu Galaxy S23. Očekávalo se, že další na řadě bude loňská „vlajka“ Galaxy S22 nebo nový skládací smartphone Galaxy Z Fold5, místo toho ale korejský obr nyní do programu pustil letošní hit střední třídy Galaxy A54 5G.

Jak uvedl web 9to5Google, Samsung oznámil betaverzi One UI 6.0 pro Galaxy A54 5G na svém domácím komunitním fóru. Beta aktualizace nadstavby je v tuto chvíli podle všeho dostupná pouze v Jižní Koreji, v příštích týdnech by se však měla rozšířit na další trhy včetně Polska, Německa, USA nebo Číny.

Lze očekávat, že k beta programu One UI 6.0 získá v nadcházejících týdnech přístup řada Galaxy S22, Galaxy Z Fold5 a jiná nedávná vlajková zařízení korejského obra. Z telefonů střední třídy by se k betě One UI 6.0 měly dostat ještě Galaxy A53 5G, Galaxy M54 a Galaxy M53.

Samsung mezitím vydal na řadu Galaxy S23 druhou betu One UI 6.0. Ta opravuje především chyby, které přinesla první beta, zavádí ale také některé novinky, jako např. editor videa s názvem Studio, kopírování a vložení pomocí gesta obou rukou nebo redesignovanou domácí obrazovku aplikace Samsung Health spolu s novými fonty.

Očekává se, že ostrou verzi One UI 6.0 začne Samsung vydávat na konci října. Pokud jde o Android 14, jeho hotová verze údajně vyjde začátkem příštího měsíce.

Dnes nejčtenější

.