Zavřít reklamu

Smartphonové portfolio Samsungu je velmi široké. Kromě běžných smartphonů vyrábí i ty se skládacím mechanismem a také odolné telefony. Nyní vyšlo najevo, že pracuje na novém odolném smartphonu, který pravděpodobně ponese název Galaxy XCover7.

Jak s odvoláním na nizozemský web Galaxy Club informoval na Samsung specializovaný server Sam Lover, Galaxy XCover7 ponese modelové označení SM-G556B. Podle všeho bude nástupcem odolného telefonu Galaxy XCover6 Pro, který byl uveden na trh loni v červenci.

Stojí za zmínku, že téměř stejné modelové číslo – SM-A556B – má mít připravovaný smartphone střední třídy Galaxy A55. Tato podobnost naznačuje, že obě zařízení by mohla sdílet některé specifikace. V tuto chvíli není o Galaxy XCover7 známo nic, s ohledem na minulé modely řady XCover však můžeme minimálně počítat s tím, že bude mít stupeň krytí IP68 a splňovat americký vojenský standard odolnosti MIL-STD-810H.

O tom, kdy bude nový odolný telefon korejského obra uveden na scénu, můžeme momentálně jen spekulovat, Galaxy Club však naznačuje, že by to mohlo být na začátku příštího roku.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.