Zavřít reklamu

Samsung koncem srpna zveřejnil upoutávku na speciální edici Thom Browne pro svou novou skládačku Galaxy Z Fold5. Nyní ji oficiálně představil a spolu s ní také verzi pro hodinky Galaxy Watch6.

Galaxy Z Fold5 Thom Browne Edition je „poctou typickým designovým prvkům Thoma Brownea s černou oblázkovou kůží a grogrénovými detaily“, uvádí Samsung ve své tiskové zprávě.

Thom Browne edice nového Z Foldu se vyznačuje typickými červenými, bílými a modrými pruhy, textilní texturou vyleptanou na zadním skle, zvýrazňujícím černým rámem, zlatým pantem a zlatými kroužky kolem čoček fotoaparátu. Kromě toho edice přichází se dvěma různými koženými pouzdry a také speciální edicí dotykového pera S Pen. V ikonických barvách světoznámé módní značky je vyvedena i nabíječka.

Pokud jde o Galaxy Watch6, těm Thom Browne edice propůjčuje „ladné tělo ve zlatém tónu“, speciální ciferník a logo Thom Browne vyryté na boku. Součástí balení jsou dva kožené řemínky – jeden vyvedený v červené, bílé a modré barvě a druhý s černou oblázkovou kůží. I v tomto případě nese nabíječka typickou trikolóru Thom Browne.

Thom Browne edice Galaxy Z Foldu5 a Galaxy Watch6 budou dostupné v e-shopu Samsungu v „omezeném počtu“ od 12. září na vybraných trzích včetně Jižní Koreje. S ohledem na minulost je vysoce nepravděpodobné, že by se podívaly k nám.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.