Zavřít reklamu

Samsung zveřejnil, co opravuje jeho nový – tedy zářijový – bezpečnostní patch. Učinil tak jen krátce poté, co jej vydal na první zařízení, konkrétně Galaxy A14 5G.

Podle aktualizovaného bezpečnostního bulletinu Samsungu opravuje zářijová bezpečnostní záplata celkem 62 bezpečnostních chyb, z nichž 27 opravil Google a 35 Samsung. Čtyři  z těchto zranitelností byly označeny jako kritické, 19 jako vysoce nebezpečné, dvě jako mírně nebezpečné a další dvě jako málo nebezpečné.

Samsung mimo jiné opravil bezpečnostní díry ve funkcích a aplikacích, jako je Samsung Keyboard, Dual Messenger, Phone and Messaging Storage, Nastavení, One UI Home, Počasí, Wi-Fi nebo Hotspot. Korejský gigant tvrdí, že všechny zmíněné aplikace a funkce jsou nyní opraveny a je možné je bezpečně používat. Kromě toho slíbil, že pokud mu něco uniklo, opraví to v příští aktualizaci.

Nejnovější bezpečnostní záplatu dostal jako první telefon Galaxy A14 5G, a to v Malajsii. Ještě předtím ji však obdrželi majitelé „vlajek“ Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra, kteří se účastní od srpna probíhajícího betatestu nadstavby One UI 6.0 (patch je konkrétně součástí aktualizace One UI 6 Beta 2).

Dnes nejčtenější

.