Zavřít reklamu

I když Samsung na své poslední akci Galaxy Unpacked nepředstavil nová sluchátka (o čemž se nějakou dobu spekulovalo), podle všeho na nich pracuje. To ostatně dokazuje i jejich nedávno uniklé modelové číslo. A nyní se příští generace Galaxy Watch objevila slovem i obrazem na stránkách korejského regulátora Radio Research Agency (RRA).

Sluchátka nesou modelové číslo SM-R400N, tedy stejné, jaké před pár týdny uniklo na internet. Jejich název však stránky RRA neodhalují. Je možné, že se budou jmenovat Galaxy Buds3 (jak se před posledním Galaxy Unpacked spekulovalo), jisté to ale není.

Co se týče designu, z přiložené fotografie vyplývá, že sluchátka nebudou mít tak kulatý design jako novější modely. Připomínají pět let stará sluchátka Samsung Gear IconX nebo přes tři roky staré Galaxy Buds+ než nedávné modely Buds2 a Buds2 Pro. Není tak vyloučeno, že se nakonec budou nazývat Galaxy Buds2+.

Sluchátka kromě toho mají matný povrch, a jak se zdá, jejich spodní polovina má gumový povlak. Vidět je i výstupek, díky kterému by měla lépe padnout do uší. Těmito vlastnostmi disponují (kromě matného povrchu) zmíněná sluchátka Galaxy Buds+. Kdy by mohly být nové Galaxy Buds představeny, v tuto chvíli není jasné. Dávalo by však smysl, kdy by je uvedl na scénu spolu s příští „budgetovou vlajkou“ Galaxy S23 FE, u které se to očekává v září nebo v posledním letošním kvartálu.

Sluchátka Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.