Zavřít reklamu

Nějakou dobu před konáním červencové akce Galaxy Unpacked, kde Samsung představil nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletovou řadu Galaxy Tab Tab S9 a chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic, se spekulovalo, že by na ní mohl představit i nová sluchátka. To se nakonec nestalo, nicméně korejský obr na nich podle všeho skutečně pracuje, protože nyní uniklo jejich modelové označení.

Nová sluchátka Samsungu nesou modelové číslo SM-R400N, jejich název známý není, i když jejich modelové číslo může obsahovat jistá vodítka. Aktuální sluchátka Samsungu Galaxy Buds2 Pro z loňského roku mají modelové označení SM-R5xx, zatímco sluchátka Galaxy Buds2 z předloňského roku nesou modelové číslo SM-R177.

Číslovací schéma korejského obra tak naznačuje, že sluchátka skrývající se pod označením SM-R400N nemusejí být uvedena pod značkou Pro nebo jako přímý nástupce Galaxy Buds2 Pro.

Situace je nespíš taková, že připravovaná sluchátka budou lepší než většina předchozích verzí, budou ale pravděpodobně stát méně než Galaxy Buds2 Pro. Pokud bychom si měli tipnout, řekli bychom, že je u nich vyšší pravděpodobnost, že ponesou název „Buds3“, „Plus“ nebo „Live“ než „Pro“. Představeny by mohly být ještě letos, přičemž se nabízí jejich uvedení po boku telefonu Galaxy S23 FE (u něj se spekuluje o září či obecnějším termínu v podobě „poslední čtvrtletí roku“).

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.