Zavřít reklamu

Společnost Withings představila dvoje nové hybridní hodinky zaměřené na zdraví. Novinky se jmenují ScanWatch 2 a ScanWatch Light a každá z nich nabízí 30denní výdrž baterie, takže uživatelé mohou nepřetržitě sledovat různé metriky, včetně tepové frekvence a zón tepové frekvence při cvičení, aktivních minut a kvality spánku.

ScanWatch 2 je prémiovějším modelem a nabízí další senzory a nástroje pro pokročilé sledování zdraví. ScanWatch Light omezuje několik nepodstatných prvků a nabízí cenově dostupnější wellness zařízení.

ScanWatch 2

ScanWatch 2 jsou nejnovější vlajkovou lodí Withings pro sledování všeho od spánku a fyzických aktivit až po kardiovaskulární zdraví. Stejně jako hodinky ScanWatch uvedené na trh v roce 2020 nabízí nejnovější model měření EKG pro detekci fibrilace síní a také sledování kyslíku v krvi. Letošní model však nabízí vylepšený software a nové senzory pro sběr ještě přesnějších údajů o zdraví.

Stejně jako mnoho populárních chytrých hodinek a fitness trackerů i Withings do nového modelu přidal funkci sledování teploty. Uživatelé budou moci sledovat kolísání základní teploty během dne a noci, aby mohli identifikovat blížící se nemoci a získat informace týkající se tréninku a regenerace. Hodinky využívají modul TempTech24/7, který spoléhá na senzor pro měření teploty pokožky a okolní teploty.

Withings také do hodinek přidal automatickou detekci tréninku pro více než 40 aktivit a podrobné sledování ženského zdraví jak na zařízení, tak v aplikaci Withings Health. Jak již bylo uvedeno, ScanWatch 2 nabízí stejnou 30denní výdrž baterie jako poslední generace (i přes přidané funkce a senzory), částečně díky vylepšenému softwaru.

ScanWatch Light

ScanWatch Light jsou cenově dostupnějším a o něco méně vybaveným modelem než ScanWatch 2. Jako sourozenec dokáže sledovat fyzické aktivity, spánek i srdeční frekvenci. Disponuje také sadou Withings pro sledování menstruačního cyklu.

Na rozdíl od ScanWatch2 však odlehčený model nenabízí funkci sledování teploty. Stejně tak zde uživatelé nenajdou záznamy EKG, upozornění na nepravidelnou srdeční frekvenci, hladinu kyslíku v krvi nebo měření nadmořské výšky. Rozdíl je i v tom, že hodinky proti poškrábání nechrání odolné safírové sklo, ale „jen“ sklo Gorilla Glass.

Oboje hodinky je možné si nyní předobjednat na stránkách výrobce, přičemž do prodeje se dostanou v říjnu. ScanWatch 2 jsou k dispozici ve velikostech 38 a 42 mm a vyjdou na 349,95 dolarů (asi 7 800 Kč), zatímco ScanWatch Lite se nabízejí v jediné velikosti 37 mm a stojí 249,95 dolarů (zhruba 5 600 Kč).

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.