Zavřít reklamu

Asi tu nemusíme shrnovat důvody, proč si (nejen my) myslíme, že Samsung Internet je dlouhodobě nejlepším mobilním webovým prohlížečem. Samsung jej neustále vylepšuje a nyní dostal, přesněji řečeno jeho betaverze dostala, novou aktualizaci, která přináší dvě menší, ale užitečné změny.

Předešlá aktualizace prohlížeče Samsung Internet zvýšila počet seznamů zobrazujících historii, což znamená, že na displeji můžete vidět více předchozí historie procházení. A ta nová ji doplňuje, když přidává další dny historie procházení.

Kromě toho nový update přináší také novou funkci, která automaticky doplní adresu URL v adresním řádku. Pokud do něj napíšete například „samsung“, prohlížeč adresu doplní o příponu domény, jako je .com nebo .net, či cokoliv, co často používáte.

Nejnovější beta aktualizace prohlížeče Samsung Internet je nyní dostupná ke stažení v obchodě Galaxy Store. Aplikaci povyšuje na verzi 23.0.0.22 a má necelých 120 MB. Kromě obchodu korejského obra si ji můžete stáhnout také v obchodě Google Play. Jen připomínáme, že Beta aplikace je vlastně stejná, jako ta standardní, společnost si v ní ale zkouší nové funkce. Když ty uspějí, dostanou se i do klasické aplikace.

Dnes nejčtenější

.